Фіксатори різьблення - Компанія АЛС-промислова хімія WEICON (Вайкон)

Компанія "АЛ.С."
UA    |       RU

Go to content

Main menu:

Фіксатори різьблення

Каталог > Фіксатори та ущільнювачі
Анаеробні фіксатори різьблення
WEICONLOCK®
______________

WEICONLOCK дозволяє різьбленню переносити високі навантаження.
За допомогою традиційних методів, наприклад, пружинних шайб, контргайок та ін., можна поглинати зусилля розгвинчування лише максимально на 40% поверхні. Міцність на розрив у з'єднаннях, зафіксованих за допомогою WEICONLOCK, вища. Витки різьблення повністю заповнюються, в той же час при 100-відсотковому контакті з поверхнею унеможливлюється будь-яка корозія (посадкова іржа).
Завдяки герметизації дії можна свердлити
прохідні отвори замість глухих. Попередня напруга зберігається. Навіть трохи змащені гвинти можна відмінно зафіксувати. Щоправда, оптимальна міцність досягається на очищених деталях (наприклад, за допомогою очисника поверхонь WEICON).
Ушкодження фіксації різьбового з'єднання внаслідок його ослаблення
Можливі причини:
Усадка: Шорсткі поверхні гвинта згладжуються під дією тиску попередньої напруги.
Повзучість: Межа міцності при стисканні гвинта не витримує задану попередню напругу.
Температурні коливання: Розширення матеріалу за високих температур, стиснення при охолодженні.
WEICONLOCK = додаткова впевненість!
Рідкі клеї повністю заповнюють мікроскопічні проміжки між витками різьблення та утворюють замикання.
Немає ходу, немає усадки!
В результаті: Немає ослаблення та відгвинчування гвинта!
Інші переваги: ​​Герметичність та захист від корозії!
Фіксатор різьблення
При різьбовому з'єднанні бічні сторони профілю різьблення на гвинті та гайці щільно притискаються один до одного з певною попередньою напругою. Досягнуте зусилля затиску залежить від попередньої напруги, геометрії гвинта та якості матеріалу.
Ціль:
Необхідно запобігти самостійному ослабленню та відгвинчуванню гвинта (ефект самогальмування).
WEICONLOCK® AN 302-22
Фіксатор різьблення, стійкість до вібрації
середня в'язкість, низька міцність, легко демонтується

AN 302-22, однокомпонентний тиксотропний анаеробний фіксатор низької міцності для легко розбірних з'єднань.
Для закріплення болтів та гайок всіх типів, що підлягають розбиранню. Запобігає різьбовому з'єднанню від самовідгвинчування внаслідок вібрації.
Призначений для помірної фіксації різьблення регулювальних гвинтів, гвинтів з потайними головками та гвинтів.
Може бути видалений за допомогою звичайних інструментів. Добре підходить для неміцних металів, де є ймовірність зриву різьблення при демонтажі, наприклад, алюмінію або латуні. герметик, при діапазоні температур від -60 до +150 °С.
WEICONLOCK® AN 302-40
Фіксатор різьблення, стійкість до вібрації, схвалений DVGW
середня в'язкість, середня міцність, просто демонтований

Однокомпонентний, анаеробний і тиксотропний матеріал для закріплення та запобігання довільному ослабленню болтів у різьбових з'єднаннях з малим діаметром, запобігання підтіканню рідини та утворення іржі.
Затвердіння матеріалу настає після припинення контакту з повітрям (киснем) між двома металевими поверхнями в різьбовому з'єднанні. Особливо ефективний при високих навантаженнях на різьбові з'єднання малого діаметра для ліквідації підтікань рідин герметизації мікропор металів у різного роду обладнанні та герметизації зварних швів.
WEICONLOCK® AN 302-41
Фіксатор різьблення, стійкість до вібрації
низька в'язкість, середня міцність, легко демонтується

WEICONLOCK® AN 302-41 є однокомпонентним анаеробним клеєм та герметиком.
Цей фіксатор призначений для з'єднань, які рідко демонтуються, наприклад, для проведення сервісних або ремонтних робіт, а також для з'єднань, схильних до підвищених вібраційних навантажень.
Наприклад, у насосах, двигунах, коробках або пресах.
WEICONLOCK® AN 302-42
середня в'язкість, середня міцність, просто демонтований

Анаеробний та тиксотропний матеріал для закріплення та запобігання довільному ослабленню болтів у різьбових з'єднаннях з малим діаметром, запобігання підтіканню рідини та утворенню іржі.
Затвердіння матеріалу настає після припинення контакту з повітрям (киснем) між двома металевими поверхнями в різьбовому з'єднанні.
Типові сфери застосування
Призначений для фіксації різьбової сполуки з метою запобігання мимовільному ослабленню; фіксує надійніше, ніж усі механічні фіксатори (розпірні кільця, шайби шплінти тощо). Одночасно ущільнення та захист від корозії.
Виключає ослаблення натягу різьблення в умовах вібрації деталей, наприклад у насосах, болтах двигунів, редукторів або пресів
Добре підходить для злегка замаслених поверхонь і має хорошу стійкість до промислових олій (моторне масло, СОЖ та антикорозійні олії)
WEICONLOCK® AN 302-43
Фіксатор різьблення, сертифікація DVGW/KTW для систем питної води
висока в'язкість, середня міцність, просто демонтований

Анаеробний різьбовий фіксатор середньої міцності
Продукт особливо придатний для застосування на неактивних матеріалах, таких як нержавіюча сталь або гальванічні покриття. Для закріплення болтів та гайок всіх типів, що підлягають розбиранню. Можна застосовувати на замаслених поверхнях. Високотемпературний, витримує корозію, вібрації, воду, газ, олію, вуглеводень та інші хімічні речовини. Запобігання самовідгвинчування та герметизація різьбових з'єднань (наприклад, кріпильні з'єднання насосів і моторів, кріплення клапанних механізмів та навісного обладнання двигунів внутрішнього згоряння.
Сертифікований для питної води/газ DWGW/TZW Також використовується як герметик при діапазоні температур від –60°C до +150°С

WEICONLOCK® AN 302-60
Фіксатор різьблення для пасивних матеріалів*
середня в'язкість, висока міцність, насилу демонтований

WEICONLOCK AN 302-60 Різьбовий фіксатор високої міцності (для різьбових з'єднань з неактивних металів)
Фіксатор для закріплення та запобігання довільному ослабленню болтів у різьбових з'єднаннях Для пасивних матеріалів, таких як нержавіюча сталь, алюміній і т.д. Затвердіння матеріалу настає після припинення контакту з повітрям (киснем) між двома металевими поверхнями в різьбовому з'єднанні.
Захищає гвинти, гайки, що зазнають високих навантажень, стопорні болти від самовідгвинчування внаслідок вібрації і в той же час герметизує їх. Клей призначений для міцної фіксації нерозбірних різьбових з'єднань.
Різьбовий фіксатор призначений для використання на неактивних поверхнях, а також в умовах. Для з'єднань, що не потребують регулярного демонтажу (наприклад, для проведення технічного обслуговування), так як за допомогою звичайного інструменту ці гвинти, гайки, стопорні болти з великими труднощами демонтуються.

WEICONLOCK®AN 302-62

висока в'язкість, висока міцність, насилу демонтований


Різьбовий фіксатор WEICON AN 302-62 середньої/високої міцності (демонтаж з'єднання можливий тільки після нагрівання). Застосовується фіксації всіх видів металевого кріплення до М36. Для закріплення та запобігання довільного ослаблення болтів у різьбових з'єднаннях із середнім діаметром, запобігання підтіканням рідини та утворення іржі. .
WEICONLOCK® AN 302-70
Фіксатор різьблення та розпірних болтів Допуск DVGW
середня в'язкість, висока міцність, насилу демонтований

Різьбовий фіксатор з'єднань високої міцності, що затверджується тільки після витіснення повітря при контакті з металом (анаеробний продукт).
Повністю заповнює та ущільнює різьблення, запобігає появі корозії.
Застосовується для фіксації різьбової сполуки з метою запобігання мимовільному ослабленню;
фіксує надійніше, ніж усі механічні фіксатори (розпірні кільця, шплінти і т. д.) навіть при високому навантаженні. Області застосування. Використовується для ущільнення різьблень до М20 заповнення зазорів 0,15 мм. , мосту та підвісці двигуна;
фіксація та герметизація різьбових з'єднань головки блоку циліндрів;
фіксація шестерні приводу розподільчого валу.
Рекомендується для фіксації шпильок у головці блоку циліндрів та корпусах насосів.

WEICONLOCK® AN 302-72

Фіксатор різьблення та розпірних болтів стійкий до впливу високих температур, допуск DVGW
висока в'язкість, висока міцність, насилу демонтований

Клей-герметик високої міцності для різьбових з'єднань, у тому числі фланцевого кріплення, ущільнювач високої міцності для фіксації ущільнення різьбових з'єднань з великими розмірами гідравлічних та пневматичних елементів та тривалим часом затвердіння.
Діє так само як антикорозійний засіб.
Затвердіння матеріалу настає після припинення контакту з повітрям (киснем) між двома металевими поверхнями в різьбовому з'єднанні.
Винятково функціональний у місцях, де утруднений монтаж та демонтаж з'єднань, у місцях з високою температурою та тиском
WEICONLOCK® AN 302-90
Різьбова фіксація після монтажу та герметизація мікротріщин
дуже низька в'язкість, капілярна дія, висока міцність,
насилу демонтований

Блокуючий різьблення матеріал з низькою в'язкістю, забезпечує міцність від середньої до високої. Особливо придатний для тампонування попередньо змонтованих вузлів.
Найкраще використовувати в контрольно-вимірювальній апаратурі або карбюраторних гвинтах, де складання та розміщення виконуються до застосування блокатора різьблення.
Дуже низька в'язкість забезпечує проникнення з'єднання за рахунок капілярної дії. Рекомендується для фіксації попередньо зібраних з'єднань, наприклад, інструментальних болтів, електричних з'єднувачів і гвинтів.


Анаеробні клеї та герметики WEICONLOCK®
(Таблиця тех.показників)
______________

                                
Копіювання матеріалів заборонено (c) ТОВ "АЛ.С."1992-2024
  • facebook
Back to content | Back to main menu