Фіксатори циліндричних деталей - Компанія АЛС-промислова хімія WEICON (Вайкон)

Компанія "АЛ.С."
UA    |       RU

Go to content

Main menu:

Фіксатори циліндричних деталей

Каталог > Фіксатори та ущільнювачі
Анаеробні   фіксатори циліндричних деталей
WEICONLOCK®
______________

Фіксатори WEICONLOCK проникають у нерівності поверхні та заповнюють проміжки між циліндричними вузлами. Завдяки цьому можна відмовитися від додаткових запобіжних елементів, наприклад, клинів. Також використання WEICONLOCK перешкоджає виникненню фреттинг-корозії.
Інші приклади застосування:
Кріплення кулькових, роликових підшипників та підшипників ковзання, втулок, болтів, гільз та інших циліндричних деталей.
У багатьох випадках за допомогою WEICONLOCK можна надійно відремонтувати розбиті посадки. Також можливі комбіновані методи фіксації. Наприклад, за допомогою комбінації гарячої/пресової посадки та склеювання можна передати вищі сили та моменти обертання, ніж при кожному способі з'єднання окремо.
При комбінації призматичної шпонки та клею запобігає виникненню точкових навантажень та посадкової іржі. При цьому здебільшого можна відмовитися від осьової фіксації.
WEICONLOCK® AN 306-03
Фіксатор циліндричних вузлів для підшипників, валів та втулок
низька в'язкість, висока міцність, насилу демонтований

ФФіксатор вал-втулка AN 306-03
Є однокомпонентним анаеробним вал-втулковим фіксатором. Даний фіксатор з коротким часом затвердіння для закріплення металевих елементів у циліндричних з'єднаннях та з'єднаннях типу «вал-втулка», запобігає підтіканню рідини та утворенню іржі.
Особливо ефективний при кріпленні підшипників, шестерень, втулок, а також його можна використовувати на замаслених поверхнях.
Продукт застосовується для фіксації циліндричних деталей, особливо коли за технологічним процесом неможливо досягти хорошого очищення поверхонь.
Застосування включають фіксацію підшипників, а також втулок, просочених маслом, корпусу.
WEICONLOCK® AN 306-10
Фіксатор циліндричних вузлів для пасивних матеріалів*
середня в'язкість, висока міцність, насилу демонтований

Фіксація циліндричних вузлів із пасивних металів
Однокомпонентний, анаеробний матеріал високої міцності для закріплення металевих елементів у циліндричних з'єднаннях та з'єднаннях типу «вал-втулка», запобігає підтіканню рідини та утворенню іржі. Затвердіння матеріалу настає після припинення контакту з повітрям (киснем) між двома металевими поверхнями з'єднання. Особливо ефективний при кріпленні підшипників, шестерень, втулок тощо.
WEICONLOCK® 306-10 Фіксація циліндричних вузлів для пасивних матеріалів, таких як нержавіюча сталь, алюміній і т.д. Ущільнювач створює еластичність прокладки, що замінює традиційні способи ущільнення (пряжу, клоччя тощо). Стійкий до впливу масел, газу, повітря, а також стійкий до ударів, вібрації.
WEICONLOCK® AN 306-20
Фіксатор циліндричних вузлів, стійкий до дії високих температур,
перевірено DVGW/KTW для систем питної води, допуск BAM для кисню
більш висока в'язкість, висока міцність, насилу демонтований

Високоміцний анаеробний адгезив для закріплення та склеювання різьбових з'єднань та подібних з'єднань.
Висока в'язкість та тиксотропний ефект дозволяють використання в різних цілях.
Витримує корозію, вібрації, воду, газ, олію, вуглеводень та інші хімічні речовини Застосовується для фіксації циліндричних деталей, особливо, де необхідна температурна стійкість до 200°C.
Типові сфери застосування включають фіксацію втулок в бачки радіаторів, корпуси насосів, а також підшипників в автоматичні коробки передач
WEICONLOCK® AN 306-30
Фіксатор циліндричних вузлів для пасивних матеріалів* , допуск BAM для кисню
висока в'язкість, висока міцність, насилу демонтований

Однокомпонентний, анаеробний матеріал високої міцності для закріплення металевих елементів у циліндричних з'єднаннях та з'єднаннях типу «вал-втулка», запобігає підтіканню рідини та утворенню іржі. Затвердіння матеріалу настає після припинення контакту з повітрям (киснем) між двома металевими поверхнями з'єднання. Особливо ефективний при кріпленні підшипників, шестерень, втулок тощо.
Фіксація циліндричних вузлів для пасивних матеріалів, таких як нержавіюча сталь, алюміній і т.д. Ущільнювач створює еластичність прокладки, що замінює традиційні способи ущільнення (пряжу, клоччя тощо). Стійкий до впливу масел, газу, повітря, а також стійкий до ударів, вібрації.
WEICONLOCK® AN 306-38
Фіксатор циліндричних вузлів
для підшипників, зубчастих коліс та болтів, швидке затвердіння середня в'язкість, висока міцність, насилу демонтований

Однокомпонентний анаеробний фіксатор циліндричних днталей AN 306-38
Фіксація високої сили циліндричних вузлів, що знаходяться під високим динамічним тиском, фіксатор, що швидко полімеризується.
Забезпечує високу міцність з'єднання Використовується для фіксації та ущільнення різьбових з'єднань та циліндричних деталей, встановлених із малим зазором . Витримує високу машинну обробку. Високотемпературний, витримує корозію, вібрації, воду, газ, олію, вуглеводень та інші хімічні речовини. Застосовується для фіксації втулок та роликових підшипниках у посадкових гніздах та на валах.


WEICONLOCK® AN 306-40
Фіксатор циліндричних вузлів, стійкий  до дії високих температур, повільне затвердіння
середня в'язкість, висока міцність, насилу демонтований


WEICONLOCK AN AN 306-40 високоміцний вал-втулковий фіксатор з повільним затвердінням та гарною термостійкістю.
Переваги
Повільне затвердіння
Ідеально підходить для деталей, що вимагають тривалого часу для позиціонування, наприклад, деталі з великим діаметром
Особливо ефективний при кріпленні підшипників, шестерень, втулок, як також у з'єднаннях схильних до впливу високої температури.
WEICONLOCK® AN 306-41
Фіксатор циліндричних вузлів  для підшипників, валів та втулок
середня в'язкість, середня міцність, просто демонтований

Фіксатор циліндричних з'єднань (вал-втулка) середньої міцності
Рекомендується для з'єднання деталей з можливістю демонтажу, наприклад, фіксація підшипників на валу або в посадковому місці.
Однокомпонентний, анаеробний матеріал середньої міцності для закріплення металевих елементів у циліндричних з'єднаннях та з'єднаннях типу «вал-втулка», запобігає підтіканню рідини та утворенню іржі. Затвердіння матеріалу настає після припинення контакту з повітрям (киснем) між двома металевими поверхнями з'єднання. Особливо ефективний при кріпленні підшипників, шестерень, втулок тощо.
WEICONLOCK® AN 306-48
Фіксатор циліндричних вузлів, стійкий до дії високих температур
допуск BAM - Федеральне відомство з дослідження та контролю матеріалів)
середня в'язкість, висока міцність, насилу демонтований


Фіксатор циліндричних з'єднань високої міцності, високотемпературний, швидкозатверджуваний Рекомендується для з'єднання деталей, що працюють при підвищених температурах із зазором або натягом, наприклад, фіксація втулок, підшипників, сальників, вентиляторів і гільз циліндрів. Для фіксації та ущільнення різьбових з'єднань та циліндричних деталей. Витримує високу машинну обробку. Високотемпературний, витримує корозію, вібрації, воду, газ, олію, вуглеводень та інші хімічні речовини.
Створює надійне з'єднання валів, вкладишів та підшипників. Заповнює порожнечі у відремонтованих деталях. Продукт герметизує вузли і таким чином запобігає появі фрикційної корозії.
WEICONLOCK® AN 306-60
Фіксатор циліндричних вузлів для  вибитих кілець підшипників та втулок
висока в'язкість, висока міцність, насилу демонтований

Однокомпонентний, анаеробний матеріал високої міцності у вигляді шпаклівки для закріплення металевих елементів у циліндричних з'єднаннях та з'єднаннях типу «вал-втулка», запобігає підтіканню рідини та утворенню іржі. Затвердіння матеріалу настає після припинення контакту з повітрям (киснем) між двома металевими поверхнями з'єднання. Особливо ефективний при великих монтажних зазорах та нерівностях металу в циліндричних з'єднаннях. Для легкого відновлення зношених валів, вкладишів та підшипників. Запобігає появі корозії
.

Анаеробні клеї та герметики WEICONLOCK®
(Таблиця тех.показників)
______________

                                
Копіювання матеріалів заборонено (c) ТОВ "АЛ.С."1992-2024
  • facebook
Back to content | Back to main menu