Фланцеві ущільнювачі - Компанія АЛС-промислова хімія WEICON (Вайкон)

Компанія "АЛ.С."
UA    |       RU

Go to content

Main menu:

Фланцеві ущільнювачі

Каталог > Фіксатори та ущільнювачі
Анаеробні герметики для фланцевих з'єднань
WEICONLOCK®
______________

WEICONLOCK герметики для фланцевих з'єднань, ущільнення за допомогою рідких ущільнювачів WEICONLOCK, що не містять розчинники, є технологічно прогресивним рішенням. На відміну від твердотільних ущільнювачів різноманітного типу продукт WEICONLOCK підходить завжди і скрізь.
Заповнюються всі нерівності (шорсткості) поверхонь, що з'єднуються. При низькому тиску приблизно до шести бар ущільнююча дія проявляється відразу ж. Посадка ущільнень (на відміну від твердотільних ущільнень) не потрібна.
Завдяки високій еластичності герметики WEICONLOCK можна використовувати і в екстремальних умовах. Повністю затверділі продукти стійкі до впливу більшості середовищ, що використовуються в промисловості (рідин та газів)
Застосовуються для герметизації та ущільнення фланцевих з'єднань.
  • забезпечують надійні фланцеві ущільнення, що продовжує термін служби промислового обладнання та транспортних засобів;
  • створюють необхідну відстань між фланцями;
  • виключають необхідність сильного притиску фланців;
  • заповнюють мікронерівності фланців;
  • прибирають необхідність шліфування та полірування площин.
Після застосування герметика деталі обладнання можна легко демонтувати після тривалої експлуатації.
При повному затвердінні з'єднання витримує високий тиск.
Фіксатори-герметики для фланцевих з'єднань замінюють ущільнювачами різних форм. Не руйнуються, не створюють течій чи заклинень. Стійкі до корозії, захищають від вібрації.
WEICONLOCK AN 305-10
Ущільнювач фланців, редукторів та  корпусів двигунів, стійкий до дії високих температур.
висока в'язкість, висока міцність, насилу демонтований

Призначений для ущільнення жорстких металевих фланців із зазором до 0,5 мм. Заповнює всі мікронерівності поверхні. Спроможний замінити широкий набір традиційних прокладок, надаючи тим самим потенційні можливості для скорочення запасних частин. За рахунок контакту між поверхнями, що став можливим, може бути поліпшена передача навантаження. Так як даний продукт не усихає, не сповзає і не розм'якшується після затвердіння, не потрібно додаткового затягування болтів. Клей має чудову хімічну інертність і стійкість до високих температур аж до 200 º С. Має високу стійкість до механічних навантажень і вібрації.
Хороша стійкість до високого тиску. Стійок до більшості рідин, що використовуються в автомобілі. Миттєва герметизація при низькому тиску. Замінює готові прокладки всіх розмірів.

WEICONLOCK AN 305-18
Герметик фланців, заповнення великих проміжків, миттєва герметизація, стійкий до впливу високих температур.
висока в'язкість, висока міцність, насилу демонтований

Призначений для ущільнення твердих металевих фланців із зазором до 0,5 мм. Затвердіння продукту відбувається при контакті з металом та відсутності доступу кисню. Заповнює всі мікронерівності поверхні. Має високу стійкість до механічних навантажень і вібрації. Стійок до більшості рідин, що використовуються в автомобілі.
Області застосування
Застосовується для герметизації литих фланцевих деталей, таких як водяний насос, кришка розподільчого механізму, кожуха диференціалу тощо. Ідеально підходить для алюмінієвих фланців. Ущільнює навіть якщо фланець пошкоджений або має нерівності. Запобігає корозії.
WEICONLOCK® AN 305-72
Герметизатор труб та фланців  з ПТФЕ, миттєва герметизація, допуск DVGW
висока в'язкість, середня міцність, легко демонтується

Ущільнювач різьблення.так само використовується як ущільнювач фланцівРекомендується для грубої різьби, там де необхідне повільне затвердіння для позиціонування клапанів і фланців. Сертифіковано для питної води, DWGW TZW


WEICONLOCK AN 305-73
Ущільнювач фланців, редукторів та корпусів двигунів
висока в'язкість, низька міцність, легко демонтується

Ущільнювач для жорстких фланців (низька міцність, висока в'язкість)
Анаеробний фланцевий герметик низької міцності з високою термічною стійкістю, що оберігає від протікань і стійкий до утворення іржі. Особливо функціональний у місцях, де потрібна висока хімічна та температурна стійкість герметика, а також швидке формування прокладки. Стійкий до впливу газів, води, масел, та інших хімічних речовин, а також до ударів та вібрації. Не змінює свої характеристики у широкому діапазоні робочих температур.
Області застосування
Герметизація невеликих зазорів між прилеглими твердими металевими поверхнями та фланцями. AN 305-73 використовується в якості прокладки, що формується на місці, для жорстких фланців, наприклад, корпусу коробок передач і двигунів.

WEICONLOCK AN 305-74
Ущільнювач фланців, редукторів та корпусів двигунів.
висока в'язкість, висока міцність, насилу демонтований


Призначений для ущільнення твердих металевих фланців із зазором до 0,5 мм. Затвердіння продукту відбувається при контакті з металом та відсутності доступу кисню. Може замінювати, за відповідних умов, ущільнення з твердих матеріалів. Заповнює всі мікронерівності поверхні. Має високу стійкість до механічних навантажень і вібрації. Стійок до більшості рідин, що використовуються в автомобілі.
Швидко отверждается після закінчення монтажу за відсутності кисню і встановлення контакту металевих поверхонь, що з'єднуються.
Області застосування
Застосовується для герметизації литих фланцевих деталей, таких як водяний насос, кришка розподільчого механізму, кожуха диференціалу тощо. Ідеально підходить для алюмінієвих фланців. Ущільнює навіть якщо фланець пошкоджений або має нерівності. Запобігає корозії.Анаеробні клеї та герметики WEICONLOCK®
(Таблиця тех.показників)
______________

                                
Копіювання матеріалів заборонено (c) ТОВ "АЛ.С."1992-2024
  • facebook
Back to content | Back to main menu