МС полімер - Компанія АЛС-промислова хімія WEICON (Вайкон)

Компанія "АЛ.С."
UA    |       RU

Go to content

Main menu:

МС полімер

Герметики
Еластичні клеї та герметики MS-полімери
______________


MS-полімери:
• Клеї та герметики з високою адгезією для створення з'єднань металів, пластмас та багатьох інших матеріалів із геометричним замиканням
• Висока здатність клеїти, навіть без використання праймерів
• Можливість покриття лаком («вологим по вологому»)
• Не містять силікон та ізоціанат
Solar-Flex®

Спеціально для промисловості, пов'язаної із сонячною енергетикою

WEICON Solar-Flex має сильну адгезію, не корродує, може покриватися лаком «вологим по вологому», стійкий до впливу атмосферних факторів та УФ- випромінювання, не містить силікони, ізоціанати, галогени та розчинники. Solar-Flex – це еластичний клей на основі MS-полімеру спеціально для промисловості, пов'язаної із сонячною енергетикою. Дуже висока початкова адгезія та швидке
збільшення здатності, що клеїть, дозволяють виконувати склеювання навіть на вертикальних поверхнях. Замінює стандартні методи кріплення при монтажі сонячних та фотогальванічних енергетичних установок.
WEICON Solar Flex розроблений спеціально для герметизації швів і ущільнень, має швидку силу склеювання, а також піддається шліфуванні. Його властивості дозволяють використання клею на вертикальних поверхнях, усередині та зовні приміщень. З формули клею розробники видалили розчинники, поліуретани, силікони, тому він стійкий до старіння, ультрафіолету і має здатність швидко застигати без усадки. Клей WEICON Solar Flex можна фарбувати після монтажу (забарвлення «вологе по вологому»). Клей WEICON Solar Flex використовується при монтажі сонячних панелей.
Для сильного склеювання елементів у наступних сферах:
 • сонячні батареї (сонячна енергетична установка)
 • сполучна коробка (КПП, роздавальна коробка; муфта тощо)
 • скляні дахи, козирки, зимові сади і т.д.
 • обробка та робота з металом
 • герметизація резервуарів, приладів та ін.
 • система вентиляції та кондиціювання повітря та в тих сферах де використання
 • силікону або продукції, що містить силікон, не підходить.
Переваги Solar-Flex:
 • на вертикальних поверхнях ідеальна сила склеювання
 • широкий діапазон застосування у різних погодних умовах, застосовується навіть на мокрих поверхнях
 • стійкий до ультрафіолетового випромінювання, ерозії
 • не містить галогену, силікону або поліуретану
 • відсутній запах, не потребує розчинників, не корозійний
 • можливість моментального фарбування клейового шва
 • добре шліфується (після затвердіння)

Flex+bond®

Еластичний, із сильною адгезією

WEICON Flex+bond має сильну адгезію, зберігає еластичність протягом тривалого часу, стійкий до впливу температур.
від -40 °C до +90 °C (від -40 до +194 °F), стійкий до впливу атмосферних факторів та УФ- випромінювання, може покриватися лаком «вологим
по вологому», може шліфуватися, має стійкість до старіння, стійкий до дії солоної води і не містить силікони, ізоціанати, галогени та розчинники. Flex+bond сертифікований ISEGA і може використовуватися як клей у технології виробництва харчових продуктів. За допомогою Flex+bond можна поєднувати між собою та один з одним практично всі матеріали, такі як метал, дерево, пластмаса, скло та кераміка. WEICON Flex+bond можна використовувати у багатьох галузях промисловості.
 • постійна еластичність
 • термостійкість від -40 ° С до +90 ° С, короткочасно (2-3 години) до +135 ° С
 • стійкість до погодних умов
 • стійкість до дії ультрафіолетових променів
 • стійкість до солоної води
 • нейтральний запах
 • затвердіння без бульбашок та усадки
 • стійкість до старіння
 • не містить ізоціанат, розчинників, силіконів, галогенів та ПВХ.

Аква-Флекс

Застосування на мокрих та вологих поверхнях

WEICON Aqua-Flex має сильну адгезію, може покриватися лаком «вологим по вологому», може шліфуватися, має відмінну стійкість до старіння та стійкість до впливу атмосферних факторів та УФ-випромінювання, стійкий до впливу прісної та солоної води та не містить силікони, ізоціанати, галогени та розчинники. WEICON Aqua-Flex сертифікований ISEGA і може використовуватися як клей у технології виробництва харчових продуктів. Aqua-Flex - це еластичний клей-герметик на основі MS-полімеру для нанесення на мокрі та вологі поверхні, придатний для склеювання численних матеріалів, такихяк метал, пластмаса, кераміка, дерево, скло та камінь. WEICON Aqua-Flex можна використовувати при створенні трубопроводів та спорудженні ліній, в резервуаробудуванні та апаратобудуванні, у вентиляційній техніці та техніці кондиціювання повітря, в садовому та ландшафтному будівництві, у сфері санітарно-технічного обладнання, а   також скрізь, де непридатні силікони або силікомістки.
Speed-Flex®

Замінює традиційні методи кріплення

Speed-Flex має сильну адгезію, пастоподібний, стійкий до стікання матеріал, може покриватися лаком «вологим по вологому», стійкий до впливу атмосферних факторів та УФ-випромінювання, має стійкість до старіння, не містить силікони, ізоціанати, галогени та розчинники. Speed-Flex сертифікований ISEGA і може використовуватися як клей у технології виробництва харчових продуктів. WEICON Speed-Flex - це клей на основі MS- полімеру з екстремально сильною початковою адгезією, придатний для склеювання металів, багатьох пластмас, кераміки, дерева, скла та каменю. Speed-Flex замінює собою звичайнідеталі кріплення, такі як гвинти, дюбелі, заклепки і т. д. Завдяки дуже високій початковій адгезії можливе склеювання навіть на вертикальних поверхнях при   виконанні внутрішніх та зовнішніх робіт.
WEICON Speed-Flex можна використовувати при сухому способі будівництва та при виконанні внутрішніх оздоблювальних робіт, у будівництві.
з використанням металевих конструкцій, у резервуаробудуванні та апаратобудуванні, у вентиляційній техніці та техніці   кондиціювання повітря, при оформленні виставкових павільйонів і торгових приміщень, а також скрізь, де непридатні силікони або силікономісткі продукти.
Speed-Flex® Кристал

Кристально-прозоре склеювання

Speed-Flex Кристал - це швидкодіючий,  що володіє сильною адгезією, універсальний ефективний клей на основі MS-полімеру.
Завдяки своїй сильній силі зчеплення він замінює звичайні деталі кріплення, такі як гвинти, дюбелі або заклепки. Speed-Flex Кристал – це пастоподібний та стійкий до стікання матеріал, тому він може застосовуватись навіть на вертикальних поверхнях при виконанні внутрішніх та зовнішніх робіт. Даний новий клей-герметик може покриватися лаком «вологим по вологому», має стійкістю до старіння, стійкий до впливу атмосферних факторів та УФ-випромінювання та не містить силікони, ізоціанати, галогени та розчинники. Завдяки своїй прозорості при затвердінні Speed-Flex Кристал особливо придатний для отримання привабливих на вид клейових сполук, при яких клейовий шов має бути непомітним. З його допомогою можна швидко і чисто з'єднувати між собою, наприклад прозорі пластмаси, плексиглас або інші матеріали. Крім того, Speed-Flex Кристал придатний для з'єднання багатьох інших матеріалів. Метали, пластмаси, бетон, мармур, натуральне та штучне каміння, кераміка, емалі, гіпс, плити МДФ, дерево, деревостружкові та волокнисті плити, гіпсокартон – всі ці матеріали можна міцно з'єднати між собою та один з одним за допомогою Speed-Flex. Speed-Flex Кристал можна використовувати в багатьох галузях промисловості, наприклад, при сухому способі будівництва та при виконанні внутрішніх оздоблювальних робіт, у будівництві з використанням металевих конструкцій, в резервуаробудуванні та апаратобудуванні, у вентиляційній техніці та техніці   кондиціювання повітря або при оформленні виставкових павільйонів та торгових приміщень.
Мультифлекс

швидке затвердіння, міцний, еластичний

WEICON Multi-Flex дуже швидко полімізується та твердне. Він стійкий до атмосферних впливів, старіння та УФ-випромінювання. Не
містить силікони та ізоціанати, не має запаху та не корродує. 2-компонентний склад на базі гібридного полімеру підходить для склеювання деталей з великою клейовою поверхнею всередині та зовні приміщення. За допомогою Multi-Flex можливе склеювання багатьох видів матеріалів, таких як метал, дерево, пластик, скло і кераміка. Може використовуватись на текстурних та гладких поверхнях. При використанні Multi-Flex поверхні, що склеюються , не пошкоджуються. Після склеювання деталі можуть зазнавати великого навантаження, при цьому клей залишається еластичним і амортизує ударні навантаження. Клейовий склад універсальний у використанні та може застосовуватися у різних галузях промисловості, а також у домашньому господарстві та хобі.

Праймери

______________

WEICON Праймер M 100


Для попередньої обробки металевих   поверхонь, що не поглинають (алюміній, сталь, нержавіюча сталь VA, латунь, мідь, цинк, луджена жерсть), пластмас (АБС, твердий ПВХ, PA 6.6,   склопластик, кополімери стиролу та метилстиролу, поліуретан), лак кераміки та скла.
Характеристики
Колір....................................................Безбарвний, прозорий
Витрата................................................20-40 гр/см^2
Основа...............................................Синтетична смола та розчинник
Густина.................................................0,79 г/см^3
Нанесення клею..................................найпізніше через 24 години
Час вивітрювання................................10 хвилин
Діапазон робочих температур.............................................+10 °C до +25°C

Артикул. 13550125
                                
Копіювання матеріалів заборонено (c) ТОВ "АЛ.С."1992-2024
 • facebook
Back to content | Back to main menu