Поліуретан - Компанія АЛС-промислова хімія WEICON (Вайкон)

Компанія "АЛ.С."
UA    |       RU

Go to content

Main menu:

Поліуретан

Герметики
Еластичні клеї та герметики
Поліуретани
______________

Flex 310 PU
Клей-герметик на основі поліуретану,
еластичний, сертифікований ISEGA

Flex 310 PU зберігає еластичність протягом  тривалого часу, має сильну адгезію, може покриватися лаком, має стійкість до впливу атмосферних факторів та УФ- випромінювання, стійкий до впливу солодкої та солоної води та не містить силікони.
WEICON Flex 310 PU - це еластичний клей-герметик на основі поліуретану (ПУР) для склеювання та герметизації численних матеріалів, таких як метали, пластмаси, кераміка, дерево, скло та камінь. Flex 310 PU можна використовувати в резервуаробудуванні та апаратобудуванні, при побудові кузовів, контейнерів та в автомобілебудуванні, у вентиляційній техніці та техніці кондиціювання повітря, у виробництві пластмас, в енергетичній та електропромисловості, а також скрізь, де непридатні силікони.
Fast-Bond
Швидкотвердіючий, універсальний
конструкційний та монтажний
клей на основі поліуретану (ПУР)

WEICON Fast-Bond має сильну адгезію, може покриватися лаком і шліфуватися, має стійкість до впливу атмосферних факторів та УФ-випромінювання, стійкий до дії солодкої та солоної води та не містить силіконів та розчинників.
Fast-Bond придатний для склеювання плит із МДФ, дерева, стружкових та волокнистих плит, гіпсокартону, бетону, мармуру, натурального.
та штучного каменю, кераміки, металу та жорстких пінопластів. Fast-Bond може використовуватися в багатьох галузях промисловості.
                                
Копіювання матеріалів заборонено (c) ТОВ "АЛ.С."1992-2024
  • facebook
Back to content | Back to main menu