Очищення та знежирення - Компанія АЛС-промислова хімія WEICON (Вайкон)

Компанія "АЛ.С."
UA    |       RU

Go to content

Main menu:

Очищення та знежирення

Технічні аерозолі та рідини
Очищення та знежирення

Широкий спектр універсальних очищувачів Weicon дозволить швидко, ефективно та дбайливо видалити різні забруднення, сліди масел, залишки клею, етикеток та наклейок практично з будь-якої поверхні.
______________


Універсальний очисник WEICON Cleaner S
Засіб для очищення та знежирення всіх металів, скла, кераміки та багатьох пластмас

Спрей Очищувач S знежирює та очищає будь-які метали, скло, кераміку та більшість пластмас. Видаляє забруднення, смоли, олії та жири. На відміну від звичайних розчинників спрей Очищувач S випаровується, не залишаючи жодних слідів. Відмінною перевагою є відсутність їдкого запаху. Спеціальний розпилювальний клапан дозволяє використовувати очищувач S також у перевернутому стані .
Області застосування
  • якісна підготовка поверхонь перед такими операціями як забарвлення, склеювання, герметизація тощо.
  • очищення та знежирення: барабанних та дискових гальм, накладок, гальмівних колодок, циліндрів, пружин та втулок, механізмів зчеплення, фрикційних накладок та деталей зчеплення, деталей двигуна, карбюраторів, бензонасосів, масляних насосів, коробок передач тощо.
WEICON Surface Cleaner Очиститель поверхности
Для предварительной обработки склеиваемых поверхностей

Очисник поверхні WEICON розроблений для очищення виробничого обладнання легкої та важкої промисловості, а також для застосування в інших областях, де необхідно видалити масляні та жирові забруднення.
Ідеальний продукт підготовки поверхні перед проведенням робіт. Відмінно підходить для очищення та знежирення. Крім того, підходить для видалення слідів від етикеток та наклейок
Області застосування
  • для очищення та знежирення поверхонь перед склеюванням або герметизацією;
  • для очищення поверхонь під час проведення ремонтних та сервісних робіт;
  • для очищення металу, скла, кераміки та більшої частини пластмасових поверхонь*.
WEICON Brake Cleaner Очисник гальм
Універсальний очисник для автомобільної промисловості


Очисник гальм - це універсальний очищувач для автомобільної промисловості, який очищає і знежирює поверхні і випаровується без залишку.
WEICON Очисник гальм швидко та просто знежирює та очищає метали, скло та багато пластмас, а також видаляє бруд, що містить олію та мастила. WEICON Очищувач гальм можна використовувати на гальмах (на барабанному та дисковому гальмі, на накладках, гальмівних колодках, циліндрах, пружинах та втулках), на муфтах зчеплення (фрикційних накладках та деталях муфт) або
на компонентах двигуна (на карбюраторах, бензинових та масляних насосах, коробках передач тощо).
WEICON Plastic Cleaner Очищувач пластику

Для чутливих поверхонь

WEICON Очищувач пластику очищає та знежирює поверхні та випаровується без залишку. Він служить для очищення та знежирення чутливих поверхонь таких матеріалів як пластмаси, гуми або металеві деталі з порошковим покриттям.
WEICON Очисник пластику можна використовувати на віконних рамах, жалюзях, пластмасових профілях, ущільненнях або лакованих поверхнях у багатьох галузях промисловості.
WEICON Burner Cleaner   Очищувач від нагару

Спеціально для видалення бруду будь-якого виду з деталей пальників

WEICON Очищувач від нагару є спеціальним очисником деталей пальників від жиру, олії, сажі та іншого бруду. WEICON
Очищувач від нагару випаровується без залишку. Очищувач від нагару можна використовувати на емульсійних трубках та дискових діафрагмах,
на крильчатках повітродувок та вентиляторів, у внутрішніх кожухах, на електродах запалювання і т.д.
WEICON Parts and Assembly Cleaner
Очищувач для елементів обладнання та запасних частин Cпрей
Спеціально розроблений очищувач із високою температурою спалаху (> +60 °C)

WEICON Очищувач для елементів обладнання та запасних частин являє собою спеціально розроблений очищувач з високою температурою спалаху (> +60 °C) діючої речовини та тривалим часом впливу для видалення великих маслянистих, смолистих та жирних забруднень. Завдяки високій температурі спалаху Очисник для елементів обладнання та запасних частин відповідає колишній класифікації AIII VbF (Verordnung über brennbare Flüssigkeiten — Положення про горючі рідини), відповідає вимогам професійних спілок щодо техніки безпеки та не містить ацетону, бутанолу, етилацетату.
WEICON Очисник для елементів обладнання та запасних частин швидко та якісно очищає деталі для монтажу, агрегати, конструктивні елементи та інструменти всіх видів, видаляє масла, мастила та бруд з усіх металевих деталей та очищає гальма, муфти, деталі двигунів тощо в автомобільній галузі.
WEICON Очищувач Fast Cleaner
Чистячий та знежирюючий засіб для областей, що вимагають особливої ​​обережності

Очисник Fast Cleaner має реєстрацію NSF для використання у харчовій сфері і, таким чином, може використовуватись як
миючого засобу для видалення бруду в ході ремонтних робіт, а також для видалення клею в харчовій промисловості,
при виробництві продуктів харчування та напоїв, а також у фармацевтичній та косметичній промисловості . Очищувач Fast Cleaner використовується для очищення та знежирення поверхонь, які мають бути склеєні або герметизовані клеями-герметиками WEICON або покриті металевими спреями WEICON. Очищувач Fast Cleaner має нейтральне значення параметра pH і може використовуватися з такими матеріалами, як метали та скло, кераміка та більшість гум та пластмас.
WEICON Mould Cleaner Очисник ливарних форм
Спеціальний очисник на основі
високоактивних органічних розчинників


WEICON Очисник форм ефективно видаляє віск, силікони, масла, незатверділі залишки поліуретану та інші забруднення з форм із пластмаси, сталі або алюмінію
WEICON Multi-Foam Мульти-піна
Ефективний універсальний очисник


WEICON Мульти-Піна Спрей є ефективним універсальним очищувачом, екологічно нейтральним, біологічно розкладеним, не містить фосфати і формальдегід, а також не містить кородійних і їдких добавок.
Мульти-Піна Спрей очищає різні поверхні, такі як метал, пластмаса, скло, кераміка, а також лаковані та оброблені поверхні.
WEICON Мульти-Піна Спрей має універсальне застосування та може використовувати як у промисловості та дрібному ручному виробництві, так і в побуті.


WEICON Citrus Cleaner / Очищувач Цитрусовий NEW
Універсальний очищувач на основі екстракту з цитрусової шкірки.

WEICON Цитрусовий очищувач очищує машини та установки, прилади точної механіки, а також прецизійні механізми у промисловості та дрібному ручному виробництві. Цитрусовий очищувач без проблем видаляє залишки клею, сліди масел, мастил, смоли, дьогтю, мастильних матеріалів, а також залишки гуми та гумовий пил. Цитрусовий очисник можна використовувати для видалення записів,
зроблених олівцем, кульковою ручкою та фломастером. WEICON Цитрусовий очищувач очищує різні поверхні, такі як
метал, пластмаса, скло, кераміка, а також лаковані та оброблені поверхні*. Він має універсальне застосування та може
використовуватися, наприклад, у промисловості та дрібному ручному виробництві, у будівництві вікон, у громадських установах та в
транспорті, на будівельних підприємствах та у домашньому господарстві.
*Для надійності сумісності матеріалів слід перевірити заздалегідь, покривши невелику ділянку.
WEICON Electro Contact Cleaner Очищувач електроконтактів

Очищує та знежирює електронні або механічні деталі

WEICON Очисник електроконтактів - це спеціальний очисник для швидкого та ефективного очищення та знежирення забруднених або заіржавілих контактів будь-якого типу. Очищувач електроконтактів розроблений спеціально для очищення електронних та механічних деталей. Суміш спеціального складу з високочистими розчинниками видаляє оксидні та сульфідні плівки, окалину, а також смолисті або сажисті відкладення пилу. Він знижує падіння напруги та підвищує електропровідність. Видаляється бруд, який може викликати струми
поверхневого витоку.
WEICON Очищувач електроконтактів можна використовувати на електротехнічних та механічних пристроях та деталях, таких як електромашини, вимірювальні прилади, інструменти, ваги, вимикачі та датчики, електричні штекерні з'єднувачі, контакти, реле та розподільні пристрої.
WEICON Sealant & Adhesive Remover Очищувач від клею та герметика
Видаляє залишки герметика та клею

WEICON Видальник герметика та клею швидко  та легко розчиняє та видаляє затверділі залишки герметика та клею, а також лаки та фарби навіть на вертикальних поверхнях. WEICON Видальник герметика та клею можна використовувати на металі, дереві, склі, кераміці, поліетилені та поліпропілені. На чутливих пластмасах, таких як ПВХ, синтетика, лінолеум тощо він не застосовується. Видальник герметика та клею розчиняє всі типи ущільнювачів на головках циліндрів, у масляних піддонах, у водяних насосах та випускних колекторах, на кришках клапанів та фланцях редукторів, надійно видаляє залишки масляного нагару, фарби та лаки,олії, смоли, жири та дьоготь, при реставрації
дерев'яних виробів служить як травильний засіб і видаляє клеї всіх типів, навіть затверділі ціаноакрилатні та анаеробно тверді клеї.
WEICON Compressed-Air Spray Спрей Стиснене повітря
Універсально, швидко та надійно


WEICON Спрей Стиснене повітря можна використовувати скрізь, де важко видалити пил звичайним способом. Він дозволяє виконати сухе та безконтактне чищення в недоступних місцях і на чутливих поверхнях. Спрей Стиснене повітря можна використовувати для очищення високоякісних аудіо- та   відеопристроїв (наприклад, модулів, друкованих плат, магнітних головок, дисководів тощо), оптичного обладнання (наприклад, камер, об'єктивів, лінз), блоків запобіжників та склоомивачів в автомобілях, годинникових механізмів (кварцового годинника), у медичній та вимірювальній техніці, у моделебудуванні, а також для очищення електронних елементів та друкованих плат.Очищувач WEICON Visor Cleaner
Спеціальний очищувач на основі високоактивних органічних розчинниківWEICON Очищувач Visor Cleaner має антистатичні та антивідбивні властивості, зменшує ефект засліплення та покращує огляд. Обережно і не залишаючи смуг видаляє сліди від комах, бруд, пил, жир та нікотин.
WEICON Очищувач Visor Cleaner можна використовувати на візирах будь-якого типу, масках та захисних окулярах для зварювання, захисних та безпечних скла, пластикових корпусах на верстатах з КЧПУ, принтерах, сканерах тощо, а також на всіх інших пластмасових та скляних поверхнях.


WEICON Screen Cleaner Очищувач моніторів
Очищає дбайливо і не залишаючи смуг

WEICON Очищувач моніторів являє собою спеціальний засіб для очищення та догляду за чутливими пластиковими та скляними поверхнями, має антистатичні та антивідбивні властивості. Завдяки антистатичному ефекту
поверхня відштовхує бруд та пил. WEICON Очищувач моніторів обережно і не залишаючи смуг видаляє сліди від комах, бруд, пил, жир та нікотин. WEICON Очищувач моніторів можна використовувати на всіх плоских та плазмових екранах (комп'ютерів, планшетів, ноутбуків, телевізорів, сканерів, копіювальних пристроїв тощо), а також на пластмасових корпусах (комп'ютерів, сканерів, копіювальних пристроїв або телевізорів).
                                
Копіювання матеріалів заборонено (c) ТОВ "АЛ.С."1992-2024
  • facebook
Back to content | Back to main menu