Силіконові герметики - Компанія АЛС-промислова хімія WEICON (Вайкон)

Компанія "АЛ.С."
UA    |       RU

Go to content

Main menu:

Силіконові герметики

Герметики
Силіконові клеї-герметики
WEICON
______________
WEICON Силіконові клеї-герметики

Силіконові клеї-герметики WEICON спеціально розроблені для вирішення складних промислових завдань.
Еластичні клеї та герметики використовуються практично у всіх галузях сучасної промисловості. Вони поєднують у собі технологічні переваги пружного, міцного склеювання та герметизації. Своє застосування вони знаходять там, де при здійсненні монтажних з'єднань еластичність та герметичність є найважливішими вимогами.
Завдяки коефіцієнту розтягування до 600% і високій клеючій силі, вони здатні впоратися з підвищеними вимогами при склеюванні та ущільненням майже всіх матеріалів.
Силиконовые герметики устойчивы к разного рода агрессивным воздействиям окружающей среды, выдерживают перепады температур до +280°С (крат.+300°С), не затвердевая и не становясь хрупкими, но не подлежат окрашиванию

WEICON Black-Seal
спеціальний високотемпературний силікон  


WEICON Black Seal – це пружний, силіконовий клей-герметик чорного кольору (RAL 9005), спеціально призначений для склеювання та герметизації сполук, яким необхідна висока стійкість до олій та жирів. Чудова стійкість до високих температур +280°С (кратк.2 год до +300°C) , нафтопродуктів, стійкий до солей калію, тиску, дуже хороша УФ-стійкість, стійкий до старіння. Однією з якостей Black Seal є його наделастичність, що досягає 500%. Black Seal не містить розчинників і має високу адгезію до таких матеріалів як: сталь, алюміній, скло, кераміка та багато інших матеріалів.
WEICON НТ-300
Силикон HT 300 - высокотемпературный силиконовый клей-герметик.


WEICON HT 300 це пружний, силіконовий клей-герметик червоного кольору на основі ацетату, спеціально призначений для еластичного, температуростійкого склеювання та герметизації.
Чудова стійкість до високих температур +300 ° С, висока хімічна стійкість, дуже хороша УФ-стійкість, стійкий до старіння.
Додатковою якістю HT 300 є його еластичність, що досягає 500%.
HT 300 не містить розчинників і має високу адгезію до таких матеріалів як: сталь, алюміній, скло, кераміка та багато інших матеріалів.

WEICON Silicon A
Силікон A-герметик, стандартний тип

WEICON Силікон А це високоадгезивний, перманентно -еластичний силіконовий клей і герметик, спеціально розроблений для високоякісного застосування в промисловому секторі. Має відмінне зчеплення зі сталлю, алюмінієм, склом, керамікою та багатьма іншими матеріалами
Дуже гарна УФ-стабільність; висока міцність на стиск; відносне подовження при розриві >500%; дуже хороша адгезія без ґрунтовки до більшості матеріалів; чудова стійкість до старіння; висока хімічна стійкість; термостійкість до +200°C
Вентиляція та кондиціювання повітря; енергетика та електротехнічна промисловість; магазинні вітрини; рекламні технології
Silicone F
Силікон F
Рідкий матеріал, що самовирівнюється

Литєва маса і маса для покриттів WEICON Силікон F являє собою рідкий матеріал, що самовирівнюється, не містить розчинники, на базі ацетату, має стійкість до старіння, дії хімікатів і температур до +180 °C і має універсальне застосування.

Силікон F можна використовувати спеціально для отримання еластичних клейових сполук, ізоляції та просочення, а також для герметизації
та заливки (макс. 10 мм) технічних елементів. Він добре зчепляється зі сталлю, алюмінієм, склом, керамікою та багатьма іншими   матеріалами.
WEICON Silicon N
Силикон N
Нейтрального отверждения

WEICON Силікон N не містить розчинники,  нейтрального затвердіння, не корродує, має сильну адгезію, зберігає еластичність протягом тривалого часу, має стійкість до старіння, дії хімікатів і температур до +180 °C (+356 °F), дуже еластичний (відносне подовження при розриві > 800 %), має універсальне застосування.
Силікон N дуже добре зчепляється з усіма металами, склом, керамікою та багатьма іншими матеріалами.
Силікон   N можна використовувати в технології обробки пластмас, в енергетичній та електропромисловості, при виробництві світильників, при оформленні виставкових павільйонів та торгових приміщень, а також у багатьох інших галузях техніки.
WEICON Силикон LP


Кислотний силіконовий клей-герметик, стійкий до хімічних речовин, старіння, атмосферних впливів та ультрафіолетового випромінювання, а також до високих температур до +180°C.
Має відмінну адгезію до сталі, алюмінію, скла, пластику та багатьох інших матеріалів. З обережністю слід використовувати з мармуром і кольоровими металами – оцтова кислота, що виділяється в процесі затвердіння, роз'їдає ці матеріали. Силікон LP був спеціально розроблений для харчової промисловості та пройшов сертифікацію NSF-Р1: Продукти для застосування у зоні обробки харчових продуктів або біля неї. Може застосовуватися для герметизації в молочних, скотобійнях, при виробництві продуктів харчування та напоїв або кухні.
Рідка силіконова прокладка
Виробник прокладок WEICON
______________
WEICON Gasket Maker (310мл) Рідка силіконова прокладка. Червона

WEICON Gasket Maker – це спеціальний еластичний герметик сильної адгезії, що твердне при вологості повітря практично без усадки. Gasket Maker має дуже хорошу адгезію на сталі, алюмінії, склі, кераміці та інших матеріалах.
Рідка силіконова прокладка має відмінну стійкість до високих температур, жирів і масел, впливу тиску, УФ-променів, стійкість до старіння і має високу еластичність.
Gasket Maker призначений для склеювання, герметизації, ущільнення:
• двигунів та водяних насосів
• редукторів та осей
• олійних ванн і т.п.

.

.
                                
Копіювання матеріалів заборонено (c) ТОВ "АЛ.С."1992-2024
  • facebook
Back to content | Back to main menu