Спеціальні спреї - Компанія АЛС-промислова хімія WEICON (Вайкон)

Компанія "АЛ.С."
UA    |       RU

Go to content

Main menu:

Спеціальні спреї

Технічні аерозолі та рідини
Спеціальні спреї
  ______________
WEICON Leak Detection Spray
Визначник витоку газу

WEICON Leak Detection Spray створений для виявлення витоків не утворює небезпечних сполук з діоксидом вуглецю (CO2), пропану, бутану, ацетилену, кисню або природних газів.

Leak Detection Spray може бути використаний скрізь, де є стиснене повітря, працює на природному чи зрідженому газі тощо. Це значною мірою сприяє безпеці пневматичними гальмами та газових ліній.
WEICON Freeze Spray Заморожуючий спрей
Цілеспрямоване охолодження до -45 °C


WEICON Спрей, що заморожує, має різнобічне застосування і може використовуватися для пошуку мікротріщин в електроніці і для ремонту в промисловості.
Спрей швидко охолоджує деталі до -45 °C і 0 дозволяє цілеспрямовано охолодити навіть мініатюрні деталі.
WEICON Спрей, що заморожує, не проводить електрику, нейтральний по відношенню до матеріалів (крім пластмас) і може використовуватися в багатьох галузях промисловості та техніки.
WEICON   Smoke Detector Test Spray Спрей для тестування датчиків диму
Не містить силікону, випаровується без залишку

За допомогою WEICON Спрею для тестування датчиків диму можна швидко, надійно та без додаткових контрольних пристроїв перевірити працездатність оптичних або фотоелектричних датчиків диму. При використанні спрею для тестування датчиків диму датчики не забруднюються, так як спрей випаровується повністю без залишку. WEICON Спрей для тестування датчиків диму можна застосовувати у всіх областях, де використовуються фотоелектричні датчики диму, наприклад, у промислових установках, громадських установах або приватних квартирах.
WEICON Starter Spray Спрей для швидкого старту
Для дизельних та бензинових двигунів


WEICON Спрей для швидкого старту призначений для простого та швидкого запуску двигунів внутрішнього згоряння. Завдяки спеціальній комбінації компонентів можливий надійний запуск будь-яких двигунів. Спрей для швидкого старту особливо застосовується при низьких температурах, вологих погодних умовах або тривалому простої двигуна, оскільки і двигун, і акумуляторна батарея працює в режимі, що щадить.
WEICON Спрей для швидкого старту придатний як для дизельних, так і бензинових двигунів. Він придатний для палива з каталізатором і без нього, для автомобілів, будівельних та сільськогосподарських машин, ланцюгових пилок, газонокосарок, човнових двигунів, мотоциклів та моторолерів.
                                
Копіювання матеріалів заборонено (c) ТОВ "АЛ.С."1992-2024
  • facebook
Back to content | Back to main menu