Видальники іржі та розділові засоби - Компанія АЛС-промислова хімія WEICON (Вайкон)

Компанія "АЛ.С."
UA    |       RU

Go to content

Main menu:

Видальники іржі та розділові засоби

Технічні аерозолі та рідини
Вилучення іржі та розділові засоби

Універсальні високоефективні склади для видалення іржі дозволять позбавити метал від корозії, очистити контакти, витіснити вологу, змастити контактні поверхні та звільнити різьбові з'єднання.


______________

WEICON Rust-Shock Хімічний ключ

Хімічний ключ звільняє від іржі різьбові з'єднання протягом кількох секунд унікальною подвійною дією: ефект холодного скорочення та капілярний ефект.
Не містить мінеральних масел, силіконів та жирів, працює без осаду.

WEICON   Rust Loosener Fluid Видалювач іржі Флюїд
Олія просочувальна для областей, що вимагають особливої ​​обережності

Рідкий видальник іржі безпечний з фізіологічної точки зору, має реєстрацію NSF для використання у харчовій
сфери. Тому його можна використовувати при виробництві продуктів харчування та напоїв, а також у фармацевтичній та косметичній промисловості. Рідкий видальник іржі звільняє різьбові з'єднання, що приржавіли і окислені, болти, важелі, зчленування і шарніри, а також тугі механічні з'єднання деталей. Завдяки   дуже хорошій проникаючій здатності рідкий видальник іржі проникає навіть   у дрібні порожнини. Він забезпечує нормальне функціонування механічних деталей та електричних контактів. Спрей надовго захищає від корозії та окислення. Він очищує та підтримує металеві   поверхні, механічні деталі таелектричне обладнання. Завдяки своєму спеціальному складу та
обумовленої цим реєстрації NSF рідкий видальник іржі може сприяти підвищенню безпеки праці та охорони
здоров'я.
WEICON   Rust Converter Перетворювач іржі
Перетворення іржі та ґрунтовка в одному процесі


Перетворювач іржі WEICON: для ефективної нейтралізації іржі на чавунних та сталевих поверхнях. Захищає від корозії та підходить для внутрішнього та зовнішнього використання. Перетворювач іржі заснований на епоксидній смолі та утворює за допомогою нейтралізуючого шару металево - органічний комплекс заліза. Ця сполука стабілізується спеціальною епоксидною смолою, яка захищає метали від зовнішніх впливів. Чорний шар, що утворюється, служить базовим шаром і є основою для подальшого довгостійкого покриття. Спрей антикорозійний, має чудові проникні.властивостями та високою непрозорістю. Він стійкий до температури до +80°C (короткочасний <15 хв до +160 °C), до атмосферних впливів та УФ-випромінювання, а також має відмінну стійкість до розчинників. Перетворювач іржі WEICON не містить важких металів і мінеральних кислот і не має запаху. Перетворювач іржі може бути застосований на верстатах та установках, сільськогосподарському устаткуванні, а також на автомобілях. Спрей також можна використовувати як захисний превентивний шар.
WEICON Rust Loosener and Contact Spray Видалення іржі та спрей для контактів
6-разова дія
WEICON Видальник іржі та спрей для  контактів завдяки своїй 6-кратній дії незамінний при ремонті, догляді та   техобслуговуванні. Завдяки дуже хорошим повзучим властивостям Видальник іржі та спрей для контактів проникає навіть у
дрібні порожнини. Завдяки 3-ходовому розпилювальному клапану можна працювати у   будь- якому положенні (навіть над головою).
WEICON Видальник іржі та спрей для контактів звільняє приржавілі та   тугі деталі, різьбові з'єднання, болти, зчленування та шарніри, витісняє воду із систем запалювання, забезпечує нормальне функціонування механічних деталей та контактів, наприклад, на кришках розподільника запалювання та наконечниках . захищає від корозії та окислення, змащує поверхні ковзання, очищує та підтримує металеві поверхні, механічні. деталі та електричне обладнання.
WEICON   Mould Release Agent Роздільна мастило для форм

Мастильний та розділовий засіб без силікону

Комбінація високоякісних речовин з високим мастильним ефектом, складається з чистих натуральних продуктів,
перешкоджає прилипання на пластмасах, металах, до форм та інструментів. WEICON Розділову мастило для форм можна використовувати при обробці пластмас, в процесах лиття під тиском, пресування та вакуум-формування.
WEICON Contact Spray Спрей для контактов

Вытесняет влагу, препятствует образованию токов поверхностной утечки)

WEICON Спрей для контактів заснований на спеціальній комбінації речовин для догляду та захисту електричних контактів та компонентів. Він витісняє вологу з електричних контактів, перешкоджає утворенню струмів поверхневого витоку і втраті напруги, не допускає окислення та утворення плівок сульфідів на контактах, запобіжниках, кабельних підключеннях і т.д. , приводах воріт, штепсельних коробках, кабельних та штекерних з'єднувачах, кабельних барабанах та подовжувачах, в електричному садовому устаткуванні та в освітлювальних установках.
WEICON Очищувач для елементів обладнання та запасних частин швидко та якісно очищає деталі для монтажу, агрегати, конструктивні елементи та інструменти всіх видів, видаляє масла, мастила та бруд з усіх металевих деталей та очищає гальма, муфти, деталі двигунів тощо в автомобільній галузі.
WEICON  Alu Grinding Protection Шлиф-защита для алюминия
Эффективен для всех шлифующих материалов, не содержит силикон

WEICON Шліф-Захист для алюмінію  діє як мастило-охолоджувальний та розділовий засіб у процесах   шліфування. Воно знижує температуру в місцях обробки та утворює на шліфувальному матеріалі антипригарне покриття, що не містить силікон. Завдяки цьому засобу не відбувається засолювання і пори шліфуючого матеріалу залишаються відкритими. За допомогою шліф-захисту для алюмінію можна значно збільшити термін служби шліфувального кола та підвищити продуктивність знімання до 350%. WEICON Шліф-захист для алюмінію можна використовувати для всіх матеріалів, що шліфують. на основі, наприклад, для фіброкругів, паперу, нескінченних шліфувальних стрічок, шліфувальних обойм, віброшліфувальних та спеціальних машин.
WEICON Label Remover Видалювач наклейок
Зі спеціальним шпателем

WEICON Видальник наклейок легко та швидко  видаляє паперові етикетки та залишки клею на основі акрилату та каучуку. WEICON Видальник наклейок придатний для багатьох поверхонь, таких як скло, метал, дерево, плівка та   пластмаса. Видальник
наклейок просто і надійно видаляє самоклеючі етикетки, наклейки з ціною (наприклад, при неправильному позначенні), наклейки з адресою або назвою продукту, ідентифікаційні наклейки, видаляє залишки наклейок і знімає залишки клею від плівкових етикеток, наприклад, від гвинтівок
WEICON Anti-Spatter Spray Захист від зварювання Спрей
Перевірено SLV, не містить силікону

WEICON Спрей для захисту від зварювання не містить силікону та призначений для очищення та підтримання чистоти зварювальних сопел. Одночасно він захищає деталь, що зварюється, від впливу бризок, не порушуючи при цьому зварний шов. Спрей для захисту від зварювання перешкоджає налипанню зварювальних бризок на газові сопла та поверхню заготовки, забезпечує суцільний захист при зварюванні та дозволяє обійтися без подальшого очищення заготовок за допомогою шпателя, щітки або зубила. Подальша обробка заготовок, така як: чорніння, гальванізація, анодування або покриття лаком, можлива без спеціального очищення. Додаткове очищення, наприклад,за допомогою WEICON Очищувача S Спрей може знадобитися тільки при дуже сильному   розбризкуванні.
WEICON Chewing Gum Remover Видальник Жвачок
Зі спеціальним шпателем

WEICON Видальник Жвачок видаляє навіть  старі залишки жувальної гумки. При обприскуванні Видальником жуйок залишки жувальної гумки застигають, після чого їх можна видалити відразу ж і без шкоди для тканин або підлогових покриттів.
Удалитель Жвачек видаляє залишки гумки на м'яких меблів, сидіннях в автобусах (жорстких сидіннях), шкільних столах та стільцях,
текстильному підлоговому покритті будь-якого виду, а також на еластичних і твердих покриттях підлоги, наприклад, з дерева, каменю, ПВХ і лінолеуму.
                                
Копіювання матеріалів заборонено (c) ТОВ "АЛ.С."1992-2024
  • facebook
Back to content | Back to main menu