Захист та догляд - Компанія АЛС-промислова хімія WEICON (Вайкон)

Компанія "АЛ.С."
UA    |       RU

Go to content

Main menu:

Захист та догляд

Технічні аерозолі та рідини
Захист та догляд

Спеціальні засоби чудово підійдуть для догляду, захисту та очищення безлічі різних поверхонь. Створюють невидиму, нежирну водостійку захисну плівку, яка не дозволяє забрудненням проникати в пори матеріалу.
______________

WEICON Stainless Steel Care Spray Засіб для догляду за нержавіючої сталі
Має антистатичну дію


WEICON Спрей для догляду за нержавіючої сталі розроблений спеціально для очищення, догляду та захисту матових та полірованих поверхонь з нержавіючої сталі в приміщеннях та на вулиці, має антистатичну дію.
Спрей для догляду за нержавіючої сталі видаляє і перешкоджає виникненню відбитків пальців, видаляє плівки мастила, наприклад,
на витяжних ковпаках, чистить, не залишаючи смуг, навіть великі поверхні, утворює стійку захисну плівку, відштовхує воду
і перешкоджає налипання нового бруду.
WEICON Cockpit-Spray Засіб для догляду за пластиком (авто)
Засіб для догляду всередині кабіни автомобіля

WEICON Засіб для догляду за пластиком (авто) є відштовхуючим водою засіб для догляду за всіма пластмасовими та гумовими деталями всередині кабіни автомобіля. Міцна невидима захисна плівка перешкоджає осіданню бруду, полегшує догляд, відштовхує пил і надає поверхні шовковистого блиску. Засіб по догляду за пластиком (авто) Спрей освіжає тьмяну та пошкоджену пластмасу, гума не охрупчується, а залишається гнучкою та еластичною.
WEICON Засіб по догляду за пластиком (авто) Спрей усуває поскрипування та потріскування, забезпечує догляд за приладовою дошкою, внутрішньою обшивкою, усіма пластмасовими та гумовими деталями, шкірою, деревом та хромом, а також за дахом автомобіля, обтягнутої штучною шкірою, перешкоджає прикладу . , вікон і багажника, використовується як мастило для ременів безпеки, направляючих сидінь, розсувних дахів, направляючих шибок, дверних замків, а також використовується скрізь, де мастило може стати причиною забруднень.
WEICON   Metal-Fluid Засіб для догляду за металами
Універсальний засіб для очищення, догляду та захисту


WEICON Метал-Флюїд являє собою засіб для догляду та очищення матових та полірованих поверхонь всередині приміщень,
має допуск NSF.

Метал-Флюїд забезпечує догляд, захищає та очищує як металеві поверхні, так і поверхні кераміки, дерева, скла.
та пластмас. Витрачені та надруковані написи, а також пластикові поверхні та гумові ущільнювачі не розчиняються і не
розм'якшуються.
WEICON Belt Dressing Spray
Спрей для приводных ремней

WEICON Belt Dressing Spray – це прозоре покриття ременя на основі синтетичних еластомерів для сильно навантажених приводних ременів різного вигляду.        
Засіб збільшує термін служби, продовжує термін служби машин та обладнання, запобігає прослизу ременя, передає повну потужність приводу, усуває та запобігає скрипам, проникає глибоко в пори, підвищує ступінь ефективності сили тяги, збільшує тертя та сприяє адгезії, має антистатичні властивості, забезпечує еластичність та захищає проти старіння.
Belt Dressing Spray підходить для всіх типів стрічок та ременів із звичайних матеріалів, таких як тканина, шкіра, гума або ПВХ. Він може бути використаний для клинових ременів, трансмісійних ременів, плоских ременів, круглих ременів, зубчастих ременів, приводних ременів, ребристих ременів або конвеєрних стрічок.
WEICON Belt Dressing Spray ідеально підходить для всіх типів приводних ременів у машинах, обладнанні заводу, компресорів, насосів, генераторів, конвеєрів, млинів, свердел колон та охолоджувальних пристроїв. Можна застосовувати на підприємстві відповідно до чинних правил техніки безпеки.
WEICON Hand Protective Foam
Захисна піна для рук


WEICON Захисна піна для рук утворює знежирену, невидиму та водостійку захисну плівку, яка не дозволяє будь-якому бруду проникати у пори шкіри. Такі «невидимі рукавички» захищають руки від пошкоджень та подразнення агресивними хімічними речовинами.
Ефект догляду за шкірою рук значно покращується завдяки добавці ліпосом.
                                
Копіювання матеріалів заборонено (c) ТОВ "АЛ.С."1992-2024
  • facebook
Back to content | Back to main menu